Hakkımda

Lise yıllarımda duvar gazeteleri çıkartarak ilgimin arttığı grafik tasarıma sonraki yıllarda aldığım Macintosh bilgisayarlarımla ilk adımı attım.

Askerlik görevimin başlangıcına kadar çeşitli matbaalarda grafiker ve grafik bölüm yöneticisi olarak görev yaptım. Askerlik görevimden sonra çeşitli kurumlarda grafik bölüm yöneticiliği, kurumsal iletişim sorumlusu olarak görev yapmaya devam ettim.

Bu yıllar boyunca çeşitli moda dergilerine profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştirdim. Freelance olarak yaptığımı moda çekimleri dışında stok fotoğraflar çekerek ve 3D modelleme yaparak shutterstock, 123rf, fotolia, istock, bigstock, dreamstime gibi sitelerde yayınlamaya ve satmaya başladım.

Ülkemizde herkesin bilgisi olmadan fikir sahibi olmasının basit olduğu grafik tasarımcı ve fotoğrafçılık mesleğimi rafa kaldırdırdım. Bu süreçte gelişen dijital medyaya olan merakım sonucu kendimi geliştirerek dijital pazarlama üzerine işler yapmaya başladım. Ve Dijital medya ile ilgili Mimar Sinan Üniversitesinin düzenlediği eğitime katılarak ilgili sertifikaları aldım.

Dijital pazarlama konusunda çeşitli kampanyalar yürüterek Türkiye’nin hatırı sayılır kurumlarına dijital pazarlama ekipleri kurup bu kurumlara danışmanlık vermeye başladım.

Her yıl yenilenen Google Ads sertifikalarının tümünü alarak Google Ads hesaplarını profesyonel olarak yönetmeye, ajans ve firmalara danışmanlık vermeye devam etmekteyim.

Sahip Olduğum Google Ads Sertifikalarım;

  • Google Reklamcılığın Temelleri
  • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı
  • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
  • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
  • Google Ads Alışveriş Sertifikası
  • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
  • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
  • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası

Yoğun iş hayatının stresinden kurtulmak için motosikletimle geziyorum ve kamp yapıyorum. Şimdiye kadar Türkiye’de tamamını kapsayan uzun yol ve Likya yolu maceralarını hayatıma kattım.

Uzun yıllar önce başlayan fakat son senelerde vakit ayıramadığım CMAS 2 yıldız eğitmen brövemin mevcut olduğu Scuba beni mutlu eden hobilerimden biri.