Hakkımda

Lise yıllarımda duvar gazeteleri çıkartarak ilgimin arttığı grafik tasarıma sonraki yıllarda aldığım Macintosh bilgisayarlarımla ilk adımı attım.

Askerlik görevimin başlangıcına kadar çeşitli matbaalarda grafiker ve grafik bölüm yöneticisi olarak görev yaptım. Askerlik görevimden sonra çeşitli kurumlarda grafik bölüm yöneticiliği, kurumsal iletişim sorumlusu olarak görev yapmaya devam ettim.

Bu yıllar boyunca çeşitli moda dergilerine profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştirdim. Freelance olarak yaptığımı moda çekimleri dışında stok fotoğraflar çekerek ve 3D modelleme yaparak shutterstock, 123rf, fotolia, istock, bigstock, dreamstime gibi sitelerde yayınlamaya ve satmaya başladım.

Ülkemizde herkezin bilgisi olmadan fikir sahibi olmasının basit olduğu grafiker ve fotoğrafçılık mesleğimi rafa kaldırdırdım. Bu süreçte gelişen dijital medyaya olan merakım sonucu kendimi geliştirerek dijital pazarlama üzerine işler yapmaya başladım. Ve Dijital medya ile ilgili Mimar Sinan Üniversitesinin düzenlediği eğitime katılarak yaptığım işi belgeledim.

Dijital pazarlama konusunda çeşitli kampanyalar yürüterek Türkiye’nin hatırı sayılır kurumlarına dijital pazarlama ekipleri kurup bu kurumlara danışmanlık vermeye başladım.

Google Adwords benim için vazgeçilmez olasa da diğer tüm mecralarda bütçeler hazırlayıp yönetmekteyim.

Yoğun iş hayatının stresinden kurtulmak için motosikletimle geziyorum. Şimdiye kadar Türkiye’de Karadeniz, Güneydoğu, Ege ve Akdenizi kapsayan uzun yol hikayelerini hayatıma kattım.

Uzun yıllar önce başlayan fakat son senelerde vakit ayıramadığım CMAS 2 yıldız eğitmen brövemin mevcut olduğu Scuba beni mutlu eden hobilerimden biri.