Casa Culinaria Puroları

0
80

Puro markası Casa Culinaria, başarılı Alman tütüncü Paul Bugge adına üretilmiştir. Deneyimli meraklıların çevrelerinde, bu marka içeriden bir ipucu olarak kabul edilir. Bölgede yetiştirilen ve elle işlenen tütün, yeni başlayanlar ve deneyimli meraklılar için ideal bir içim keyfi sağlar.

Temiz işleme ve kaliteli tütün

Farklı serilerdeki purolar, ilgili menşe ülkenin en iyi tütünleri ile sarılır. Bitkiler bölgesel olarak yetiştirilir ve hasat edilen tütün yaprakları yerinde işlendiği için özellikle kısa nakliye yollarına sahiptir. Tütünler, bitmiş tütün ürününe çeşitli ve ülkeye özgü bir zevk veren güç, baharat ve aroma bakımından farklılık gösterir. Çok yönlülük ile yüksek bir tanıma değeri verilir. Casa Culinaria formatları için sadece kaliteli tütünler kullanılır.

İşçilik zaten görsel olarak meraklılarını ikna ediyor ve eleştiriye yer bırakmıyor. Uygun fiyat-performans oranına bakarsanız, görsel olarak pahalı bir izlenim bırakan mükemmel işlenmiş puroları elinizde tutuyorsunuz.

Farklı ülkelerden purolar

Casa Culinaria size farklı menşe ülkelerden formatlar sunar. Seçilen seriye bağlı olarak, Dominik Cumhuriyeti veya Nikaragua’dan gelen tütünün tadını çıkarabilirsiniz. Bireysel formatlar saftır. Purolar, yalnızca aynı menşe ülkeden tütün içeren purolardır.

Casa Culinaria Orange – Dominik Cumhuriyeti’nden yumuşaklık

Markanın en hafif uzun dolgu maddeleri Dominik Cumhuriyeti’nden gelmektedir. Casa Culinaria Orange ve Casa Culinaria Blue serileri ile Dominik tütün buketi ile hafif formatların tadını çıkarabilirsiniz. Bu serilerin biçimleri, giriş seviyesi purolar veya hafif günlük keyif için idealdir. Lezzet ilerlemesinin gelişimi çok zor görünmüyor ve yeni gelenin damak tadına yük getirmiyor. Deneyimli meraklılar için Casa Culinaria Orange veya Casa Culinaria Blue uzun dolgu dumanı, ağır ve güçlü birinci sınıf purolardan hoş bir değişikliktir.

Nikaragua’dan Güçlü Casa Culinaria

Casa Culinaria Yeşil, Kırmızı ve Siyah puro serisi size biraz daha güçlü ve baharatlı formatlar sunuyor. Dolgun ve orta sertlikte olmayı tercih eden meraklılar için uzun dolgular önerilir. Nikaragua formatları yeni başlayanlar için biraz rahatsız edici olabilir. Bu nedenle daha hafif olan Casa Culinaria Orange veya Blue serisi ile başlamanızı öneririz.

Casa Culinaria Green, Red ve Black’in premium puroları, duman sırasında ağır toprak ve odunsu notalar içerir. Baharatlar ve ağır aromalar sürekli olarak gelişmektedir.

Uygun fiyata kalite

Marka, fiyat aralığını sürekli olarak düşük tutabilmek ve herhangi bir kalite kaybı yaşamamak için tütün artıkları kullanmaktadır. Tütün kalıntıları, Dominik Cumhuriyeti’nden en iyi tütünlerle yapılan yüksek kaliteli uzun dolgu maddelerinin üretiminden gelmektedir. Fazla stok olduğu için uzun doldurucularda işlenemeyen artıklar, çok büyük veya benzeri Casa Culinaria formatlarında işlenir. Tütün artıkları yüksek kaliteli tütünler olduğundan, meraklılar mükemmel tütünleri makul bir fiyata alabilirler.

Casa Culinaria serisinin formatları 10’lu paketler halinde sunulmaktadır. Pahalı ahşap kutular selofan ile değiştirilir ve ayrıca satın alma fiyatını düşürür.

Casa Culinaria’nın çeşitliliği

Casa Culinaria markası her meraklı için doğru puroya sahiptir. Farklı güçler ve tütün buketleri ile her format benzersiz bir duman oluşturur. Yöresel tütünler yerinde işlenir ve geniş bir keyif yelpazesi sunar. Yüksek kaliteli purolar ve en iyi işçilik ile mükemmel bir fiyat-performans oranı, kişisel puro saklama kutusunda bir tedarik için konuşur. Günlük yaşamda Casa Culinaria purolarının tadını çıkarın veya puroların çeşitli dünyasında ilk deneyimlerinizi yapın.