Davidoff Aniversario Puroları

0
80

Adından da anlaşılacağı gibi, Aniversario serisi özellikle büyük etkinlikler ve jestler için uygundur. Aynı zamanda Dominik’in en iyi markasının en büyük modelleri arasında yer alan Aniversario serisinin üç formatı da zarif ve benzersiz bir ambalaj içinde sunuluyor. Depozitoda Seco, Volado ve Olor birleşerek uyumlu bir tütün karışımı oluşturur. Aniversario formatları, güzel hazırlanmış bir Connecticut Shade ambalajı ile tamamlanır. Lezzet açısından, enfes modeller her şeyden önce hafif baharatlar ve sedir aromaları ile karakterize edilir.

Davidoff Aniversario – bilenler için mükemmellik 

Bu puro serisinin mükemmelliği, görkemli, kusursuz şeklinden kolayca anlaşılır ve yeni başlayanlara ve deneyimli meraklılara, özellikle özel günlerde enfes bir içim keyfi sunar. Bu özel seri, 1986’da Zino Davidoff’un 80. doğum günü vesilesiyle geliştirildi. Bu olayın özel doğası, Master Blends’e neredeyse mükemmel bir puro yaratmak için ilham verdi. Ek, iyi bilinen tütünler Seco, Volado ve Olof’tan oluşur. Bir Dominik ciltleyici ve Connecticut Shade ambalaj kağıdı, Aniversario serisinin görsel olarak kusursuz purolarıyla sonuçlanır. Bireysel formatlardaki tütün karışımları, zengin bir aroma algılanmasına rağmen, bir hafiflikle şaşırtıyor ve dengeli, uyumlu bir etkiye sahip. Enfes purolar 3 formatta mevcuttur: Davidoff Aniversario No 1., No. 2. ve No. 3. Her üç format da kusursuz görünüme sahip yüksek kaliteli purolar sunar. Tipik beyaz kravat, bu serinin zarafetini vurguluyor. Zino Davidoff bir haz filozofuydu ve bunu purolarına yansıtmaya çalıştı. Bir duman, meraklının puro tatlarına teslim olduğu ve kendilerini içine çekmesine izin verdiği keyifli bir deneyim olmalıdır. Davidoff Aniversario serisiyle, usta karışımlar, Zino Davidoff’un felsefesini, yıldönümünden onlarca yıl sonra bile hala sınıfını ve zarafetini koruyan bir tasarımda telafi etmeyi başardı. Başarılı bir başyapıt. Davidoff, yalnızca seçkin satıcıların enfes puroları pazarlamasına izin verir. Münhasırlığı sağlamak için, marka bugün hala sürekli kontrollere güveniyor. 

Mükemmel Dominik hediyesi

Kapsamlı ürün yelpazesi, yeni başlayanlar ve deneyimli meraklılar için özel kreasyonların tadını çıkarmak isteyen puro severler için purolar sunar. Davidoff Aniversario serisi, geniş ürün yelpazesindeki en büyük modellerden biridir ve bu serideki her format, yüksek kalitesi ve ayrıcalığı nedeniyle hoş bir jest veya sıra dışı bir hediye olarak idealdir. Davidoff Aniversario serisi, puro saklama kutusunda gördüklerinde her uzmanın yüzünü güldürecek puroları size sunuyor.