The Leaf Puroları

0
80

Leaf markası alışılmadık formatlarla karşımıza çıkıyor. İster devasa boyuttaki görkemli purolar, ister ince tütün buketleri, The Leaf puro dumanıyla doğru yoldasınız. Honduras’tan kaliteli tütünler birinci sınıf formatlarda işlenir ve sürekli büyüyen bir hayran kitlesinin keyfini çıkarır. Bazı formatlarda bulacağınız özel ve özel dış ambalajlar, tecrübeli meraklıları sevindirmekle kalmıyor, dikkatleri üzerine çekiyor. The Leaf’in formatlarını deneyin ve kişisel saklama kutunuzu onlarla dolduracaksınız.

The Leaf’in özel formatları Honduras, Danli’den başarılı üretici Oscar Valladeres Tobacco’dan geliyor. Oscar Valladeres, genç şirketi Hector Valladeres ve Bayron Duarte ile birlikte kurdu.

Marka kurulmadan önce bile Oscar Valladeres yabancı değildi. Bir efsaneye göre, kader karşılaşmaları yoluyla puro işine girdi. Bir seyahat acentesinde tur rehberi olarak, Rocky Patel turları için gruplara rehberlik etmeye başladı. Puro işi büyüdükçe Oscar Valadere’den Rocky Patel, ekibin bir parçası olmayı teklif etti. Şirketteyken zaten tanınmış marka için puro yapıyordu.

General Cigars’ta çalışan uzun süredir arkadaşı Bayron ile bu sırada tanıştı.

2011 yılı, Oscar Valladeres için başarılı bir geleceğin rotasını belirledi. Birkaç torcedore ile Danli’de kendi puro dükkanını açtı. Dükkanda purolar taze sarılır ve satılırdı.

Bayron, Oscar’ın belirleyici adımı atmasına yardım etti ve ona küçük bir fabrikanın satışa hazır olduğunu bildirdi. Üç iş adamı, kardeşleri Hector’un da yardımıyla fabrikaya yatırım yaptılar ve bugün şimdiden büyük başarılara imza atıyorlar.

İlk puro serisi Oscar Valleders Tobacco & Co. 2012 yılında lanse edildi. Özel bir bonus puro olarak, kutuda Maya takviminin son günü için bir puro vardı. 21 Aralık 2012 için, Maya purolarını anımsatması gereken bir tütün yaprağına sarılmış bir format. Rustik uzun dolgu, son günün son keyfi için içilmelidir.

Bir ambalajın özel görünümü ve özel ambalajı, meraklılarından büyük ilgi gördü. Özel Maya purosuna talep arttı ve kısa sürede standart ürün yelpazesine dahil edildi. Burada da bugünkü adını Yaprak olarak değiştirmişsiniz.

Markanın kısa geçmişinde taşınmalar da beklemedeydi. En son 2016 yılında 25.000 metrekarelik bir alanda yüzden fazla çalışanı barındıran eski Oliva Fabrikasına taşındılar. Purolar sadece az sayıda üretilir. Ancak yalnızca yüksek kaliteli ve nadir bulunan tütünler kullanılır ve işlenir. Yarışmadakilerden daha küçük baskılar nedeniyle Oscar Valladeres, hasadı üretim için daha küçük, yüksek kaliteli ve özel tütün tarlalarından salma fırsatına sahip. Bu gereklilikler ile The Leaf’in formatları butik puro kategorisine giriyor.

The Leaf markasının özel formatları artık ABD ve Avrupa’da 1000’den fazla mağazada sunuluyor. Markanın çeşitli puroları, çeşitli puro dergilerinde çok sayıda üst sıralara ulaşmıştır.

Big Johnny’nin görkemli Gigantes formatı , özellikle bir çekim mıknatısıdır . 66 halka çapında ve 235 mm’lik muazzam uzunluğa sahip bir puro. Bu formatla 120 dakikanın tadını çıkarın. Boyutu ve ayrıcalığı nedeniyle iyi arkadaşlar ve tanıdıklar için bir hediye olarak ideal bir puro.