Davidoff Winston Churchill Puroları

0
82

Sir Winston Churchill, tüm zamanların en ünlü meraklılarından biriydi. Adını sadece bir puro formatına aktarmakla kalmadı, Winston Churchill markası da onun onuruna yaratıldı. Yeniden lansmandan sonra, bu olağanüstü purolar artık bir Davidoff serisi. Purolar, çok yönlü adamın bireysel tutkularına adanmıştır, çünkü Churchill sadece bir devlet adamı değil, aynı zamanda bir sanatçıydı.

Davidoff Winston Churchill Puroları

Adından da anlaşılacağı gibi, Davidoff tarafından başlatılan Winston Churchill serisi, efsanevi Sir Winston Churchill’e ithaf edilmiştir. Master Blender’lar, Winston Churchill’in kişiliğinden ilham aldı. Seçkin İngiliz devlet adamı, Britanya’yı II. Dünya Savaşı’nda yönetti, siyasi ve tarihi eserlerin yazarıydı ve 1953 Nobel Edebiyat Ödülü’nü aldı.

Puro aşığı Sir Winston Churchill’in bu çeşitliliği ve kararlılığı tek çizgide birleştirildi. Bu dizideki her format, tatları açısından, Churchill’in yaşamı boyunca olduğu kadar çeşitlidir. Bireysel formatların özel tanımı, Churchill’in farklı yönlerini gösterir. Davidoff Winston Churchill The Aristocrat, yoğun aromalara sahip, orta gövdeli ve görkemli bir purodur. Puro ve puronun hakkını veren bir sembol.

Davidoff Winston Churchill The Artist, ünlü adamın sanatsal becerilerini ima ediyor. Master Blender Davidoffs, Churchill’in sanatsal çizgisinden ilham aldı ve özel aromalara sahip özel bir puro yarattı. Ürün açıklamamızda sizi bu puronun lezzet dünyasına götürüyoruz.

The Statesman ve The Commander gibi diğer sıra dışı ürün isimleri, Davidoff purolarının ve ünlü Sir Winston Churchill’in karakterlerini ustaca anlatıyor.  Bu hattın çoklu paketleri zarif ambalaj birimlerinde sunulur. Davidoff Winston Churchill puroları, Churchill’in altın silueti ile zarif beyaz renkte klasik karton ambalajlarda ve metal kasalarda sunulur. Bunlar, paketinden çıkar çıkmaz seçilen formata zarafet katıyor ve meraklıların pek çok meraklı bakışını üzerine çekiyor. Puronun asil ve mükemmel görünümü, asil tütünlerin yüksek kalitede işlenmesini ve en iyi işçiliği görsel olarak şimdiden akla getiriyor. Dış ambalaj gibi, Davidoff’a özgü beyaz bandrol de Churchill’in altın siluetini taşıyor ve puroya daha da fazla stil kazandırıyor.

Kendini yüksek kaliteli bir puro ile şımartmayı seven deneyimli bir meraklı, en sevdiği premium purolar olarak Davidoff Winston Churchill serisinin formatlarını seçecektir. Doğru saklama ile kişisel puro saklama kutunuzda saklayabilir ve en sevdiğiniz zamanda asil puro keyfini yaşayabilirsiniz. zigarre.de size altı farklı satır formatı sunar. Harika bir kişiliğe adanmış özel puroları deneyin veya verin ve bir Davidoff Winston Churchill’in çeşitliliğinin sizi ikna etmesine izin verin.