Don Diego Puroları

0
87

Birinci sınıf kalitesi ve zengin aroması sayesinde  Don Diego  purosu dünya çapında popüler bir klasik haline geldi. Sevgiyle elle sarıldığı Dominik Cumhuriyeti’nden geliyor. İster sigara içmeye yeni başlayan biri olun ister deneyimli bir tiryaki olun – bu uzun dolgu, mükemmel dengelenmiş tadıyla her puro severi memnun edecektir.

Karayipler’den özenle seçilmiş kaliteli ürünler

Don Diego purosunun orijinal anavatanı   Kanarya Adaları’ndadır. Orada Küba puro ikonu Pete Garcia tarafından geliştirildi ve ABD’nin Küba’ya uyguladığı ambargodan sonra yapılan ilk puro oldu. Son olarak, 1960’larda üretim, şu anda Karayipler’de en iyi ve en çok satan purolardan biri olduğu Dominik Cumhuriyeti’ne taşındı.
Her bir puro dikkatlice elle sarılır: Totalmente a mano – bu, gerçekten eşsiz bir parça üzerindeki özel çalışma için İspanyolca teknik terimdir. Dünyaca ünlü puronun mükemmel kalitesi, ünlü European Cigar Cult Journal tarafından da en yüksek notla onaylandı.
Puronun içinde, Dominik-Brezilya birikintilerinin seçilmiş bileşimi inandırıcıdır ve dışı, Karayip tohumlarından yapılmış bir Dominik bağlayıcıya sarılmıştır. Aynı zamanda bir ticari marka: açık altın renkli, ipeksi parlak Connecticut ambalaj kağıdı.

Birinci sınıf: aroma ve yanma davranışı

Bir Don Diego purosundan keyif almaya karar verirseniz   , hafif ama dolgun tadı sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. İyi dengelenmiş tütün karışımları, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli puro uzmanları için idealdir. Biber, odun ve fındık aromalarının ince bir karışımı ile hafif bir bal notası, kusursuz tadını tamamlar.
Karayipler’den gelen popüler puro, yanma davranışı söz konusu olduğunda da birinci sınıf standartları gösterir: Dengeli ve eşit yanma, sigara içerken hiçbir çaba gerektirmeyen kolay çekme davranışı sağlar.
Bu nedenle, bu puro klasiğinin benzersiz kalitesinden etkilenmenize izin verin ve uluslararası bir karşılaştırmada başka hiçbir markanın yakalayamayacağı uygun fiyat-performans oranından yararlanın.

Popüler varyantlar: Robusto, Torpedo, Monarchs Tube ve Perlas

Klasik Robusto formatındaki varyant, hafif bir vanilya notasıyla kremsi bir aroma ile biten biberin ilk notasıyla hem uzmanları hem de yeni başlayanları ikna eder. Dörtte üç saatlik bir keyif, size odunsu bir üst notanın eşlik ettiği ince ceviz nüansları vaat ediyor.
Torpedo, kremalı sütlü kahve ve sedir ağacından eşit derecede hoş bir tat sunar. Dominik ve Brezilya tütünlerinin enfes karışımınız, bir saatten fazla birinci sınıf sigara keyfi vaat ediyor.
Monarchs Tube, pratik bir alüminyum tüp içinde bir Churchill purosu olarak mevcuttur, bu da onu pantolon cebinizdeki dış etkilerden de korur. 175 milimetrelik uzunluğu ve 47 halka ölçüsü ile özellikle şık ve elde tutması zariftir. Lezzet açısından ise dolgun ve aynı zamanda hafif duman hacmi ile ilham vermektedir.
Küçük boyutu, Perlas’ı karmaşık olmayan sigara keyfi için değerli bir aday yapar. Küçük versiyonu eğlenceli bir yarım saat tadın ve mükemmel çekme davranışının ve bu enfes tütün karışımının orta-kuvvetli müstehcenliğinin tadını çıkarın.